На Хмельниччині знайшли тіло сина за кілька метрів від рідної хати: батьки чекали сина в гості

Знайти убивцю допомогла вівчарка Беті, як безпомилково взяла слід

15590

Звістка про знайдене тіло убитого чоловіка рознеслася селом за лічені хвилини. Біда сталась у Михайлючці Шепетівського району. Суботнього ранку там знайшли убитого 43-річного односельця, який проживав у райцентрі. Тіло чоловіка лежало неподалік від воріт батьківської садиби, розповідає прес-служба обласної поліції.

Те, що чоловік помер насильницькою смертю, стало очевидно вже після поверхневого огляду тіла. На ньому було видно численні сліди від побоїв. На місце страшної пригоди негайно викликали поліцейських, прибули на виклик і два кінологи зі своїми підопічними.

Читайте також: Подвійне вбивство на Хмельниччині: душогуб не пожалів навіть своєї дитини

Службова собака Беті відразу взяла слід і привела правоохоронців на подвір’я до 22-річного місцевого парубка. З’ясувалось, що у п’ятницю ввечері той відпочивав неподалік від місця злочину. Поліцейські влаштували йому допит. Та спочатку молодик всіляко заперечував свою причетність до вбивства. Однак згодом, коли знайшли речові докази, парубок змушений був зізнатись у скоєному. Його відразу затримали.

Як з’ясувалось, 43-річний син у п’ятницю ввечері приїхав із Шепетівки додому до батьків, однак до їхньої хати так і не дійшов. Його тіло знайшли зовсім недалеко від рідного дому.

Якщо вину душогуба буде підтверджено, йому це вартуватиме від 7 до 15 років свободи.

" " " "