Новостворена громада – що люди думають з приводу приєднання сіл до Хмельницього

603

24 села приєднались до Хмельницького. Тож тепер місто має клопіт – адже інфраструктура там залишає бажати кращого. Вже з цього року частину коштів спрямують і туди. Але  бюджет не гумовий – тому на дечому доведеться зекономити. Та навчити сільських жителів платити за сміття та за воду. Це , кажуть, у департаменті інфраструктури, буде непросто. З приводу приєднання розділились і думки містян. Одні не сприймають села як частину громади. Інші кажуть – умови мають бути однакові для всіх.

Новостворена Хмельницька громада поєднала навколо себе 24 села. Втім, не у кожному із них є  звичні для хмельничан блага цивілізації. Тож частину міського бюджету доведеться спрямувати на ремонти доріг та упорядкування сміттєзвалищ. Ми запитали містян – як вони ставляться таких змін.

Частина людей проти того, аби села розвивати за кошти бюджету громади.

А жителі сіл не вірять, що після приєднання інфраструктура села поліпшиться.

Перехожі кажуть, у Хмельницькому багато місць, що потребують оновлення.

У департаменті  інфраструктури кажуть, поряд з містом, намагаються впорядкувати мережі та дороги і в селах. Та все це потребує значного часу та грошей.

Найважче ж , каже Василь Новачок, змусити людей до цивілізованого вивозу сміття та плати за воду. Більшість із селян проти таких змін.

" " " "