Обіцянка – не цяцянка: у Хмельницькому роблять перші кроки для будівництва Палацу спорту.

1098

Влада обласного центру робить перші кроки для початку будівництва обіцяного Палацу спорту. Нещодавно Хмельницький виграв урядовий конкурс і отримав 27 мільйонів з державного бюджету на даний спортивний об’єкт. Проект вже маємо – його розробляли за гроші з міської казни від початку року. Тож, наразі влада оголосила тендер. Причому не звичний для наших забудовників, а європейський. Такий, кажуть у Департаменті архітектури, у нас проводять вперше , не приховують хвилюються, адже вимоги до учасників тут – надсерйозні. Разом із тим сподіваються на успіх.

Нещодавно у місті уже оголосили тендер – шукають підрядника, який буде реалізовувати без перебільшення грандіозний проект – будівництво Палацу спорту. Зважаючи на це конкурс буде не простий ,а європейський – такий вперше проводять у обласному центрі.

Сам об’єкт – складний, масштабний і надзвичайно дороговартісний. Відповідно до проекту, котрий уже на руках в Департаменті архітектури – він потягне на сотні мільйонів гривень

27 мільйонів на зведення Палацу спорту вже мають. Стільки місто отримає із державної казни, ставши одним із переможців урядового конкурсу. Деяку суму виділять і з бюджету обласного центру. Хоча, зізнаються, без сторонньої допомоги – не одноразової, а щорічної, не обійдуться. Адже вартість об’єкта – колосальна.

Для цього майбутній Палац спорту матиме все необхідне, обіцяють у Департаменті.

На першому – вестибюль, буфет, роздягальні та душові, на решті – кабінети адміністрації та тренажерні зали. Сам зал – на дві з половиною тисячі місць. Його, до речі, кажуть, будуть використовувати не лише як спортивну арену – тут проводитимуть концерти та масові заходи. Взагалі луки від Свободи до Старокостянтинівського хочуть зробити зоною здорового дозвілля. Поруч Палацу спорту планують звести й Льодовиковий палац.