Обласні чиновники садили ліс. У Пархомівському лісництві висаджували річні сіянці дуба та європейської  модрини.

932

Представники влади області долучились до висадки лісу. Очільники обласної адміністрації та ради разом з підлеглими заліснювали  п’ятигектарний зруб у Пархомівському лісництві річними сіянцями дуба та модрини. Лісівники стверджують, на Хмельниччині засадженість нижче середнього рівня, тому вкрай важливо ліс зберігати та збільшувати. Цьогоріч була проведена весняна лісокультурна кампанія, тоді підприємства обласного управління лісового та мисливського господарства, створили 1075 гектарів культур.

У Хмельницькому днями провели традиційну акцію з висадки лісу. Адже Хмельниччина за рівнем лісистості займає чи не останні позиції в Україні.  Навесні відбувся перший етап, тоді створили 1075 гектарів лісових культур. За час осінньої компанії планують  заліснити 90 гектарів зрубів.

Долучились до цієї справи і керівники області. Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний переконаний, збільшення лісу на Хмельниччині – справа вкрай необхідна.

Заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко каже, такі акції – можливість залишити по собі добрий слід.

Лісівники кажуть – їхня мета активно збільшувати кількість лісових насаджень. Учасникам посадки розказали про стратегічні напрямки розвитку лісового господарства Хмельниччини.

Працівники лісогосподарства показали, як із невеличкого саджанця за три роки виростає деревце метр заввишки. Кажуть, саджати ліс робота – важка. Але мають і натхнення та ресурси, аби збільшувати лісові угіддя Хмельниччини. Не вистачає одного:

 

" " " "