Опора звітувала про хід виборчої кампанії на Хмельниччині

1006

Використання адмінресурсу, 60-т звернень до поліції, два кримінальних провадження  – громадянська мережа «Опора» оприлюднила результати спостережної місії за виборами у Хмельницькій області. Активісти кажуть, виборча кампанія була спокійна, проте напружена.  Наймасовіше фіксували використання адміністративного ресурсу на користь чинного глави держави. Бюджетників в робочий час цілеспрямовано звозили на мітинги, агітували у навчальних закладах.

 Спокійна, проте напружена і не без порушень. Перед днем тиші «опорівці» розкрили карти щодо перебігу виборчої кампанії в області. Спостерігати за процесом почали ще у жовтні. За цей час фіксували майже усе з арсеналу політтехнологій: і агітацію під соусом соц-опитування, і залучення адмінресурсу, і фінансування заходів поза виборчим фондом.  У підсумку – 60-т звернень до поліції,  11 адмінпротоколів і два кримінальних провадження.  

 На думку опорівців, найпоширеніша політ-технологія виборів-2019 – використання адмінресурсу.  Тут відзначилася і міська влада.   Щоправда, випадки були поодинокі і масового характеру не мали.

  Утім, це не порівняти із надактивною діяльністю Хмельницької обласної адміністрації. Посадовці  зустрічалися із громадами,  колективами і активами області та під соусом тлумачення реформ агітували за Петра Порошенка, кажуть опорівці.

 А ще приховано агітували студентів у навчальних закладах в рамках зустрічі із письменниками, звозили в робочий час працівників бюджетної сфери на Президентський мітинг. 

 Одна із найбільших подій за участі Президента – рада регіонального розвитку, на думку «опорівців» теж мала приховано-агітаційний характер.

 Цікаво, що на прес-конференції ОПОРИ був присутній голова ОДА Вадим Лозовий.  Утім, заслухавши звіт посадовець пішов до того, як журналісти встигли поставити питання про залучення адмінресурсу в області. 

 

 

 

" " " "