Переговори Президента України Петра Порошенка з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель

1112

Канцлер Німеччини Ангела Меркель приїхала в Київ підтримати Президента Петра Порошенка. Гостя відзначила успішність українських реформ та пообіцяла, що Німеччина друг України тому і далі наполягатиме на продовженні санкції проти Росії.

Президент Порошенко відзначив, що так звані санкції Росії проти 322 українців і 68 компаній, список яких було оприлюднено, не стали несподіванкою. Він закликав Росію не відволікати такими списками увагу від своїх злочинів, а нарешті забрати з Донбасу свій воєнторг та припинити вбивати українців

Лідери України та Німеччини також обговорили спробу провести фейкові вибори на окупованих територіях. Вони суперечать змісту Мінських домовленостей.

Окрім переговорів з Петром Порошенком Ангела Меркель зустрілася з премєр-міністром Володимиром Гройсманом та лідерами парламентських фракцій. Говорили не лише про політику, а й про ціни на газ. Зокрема, там Ангела Меркель, спробувала остудити українських політиків, котрі спекулюють на темі вартості газу. Вона заявила, що паливо не може коштувати дешево і тим  більше, бути безкоштовним .