Перший фестиваль «NEWERA BATTLE».

983

Реглани, широкі штани та стерті кросівки. У Хмельницькому презентували вуличні танці. У рамках першого танцювального фестивалю «NEWERA BATTLE» зібралося чимало представників брейкдансу. Цей стиль в Україні розвивається лише з 1997 року, хоча в світі хлопці та дівчати так танцюють вже понад 40 років.  Танок поєднує в собі елементи спортивних трюків, гімнастики та потребує доброї фізичної підготовки.

Поєднання спорту та мистецтва. Олександр – молодий танцівник з Хмельницького, або, як прийнято називати за вимогами танцювального жанру, бі-бой. Саме так називають  хлопців, які танцюють брейкданс. Почувши про проведення першого офіційного фестивалю вуличного танцю, просто не зміг стояти осторонь. Залучився підтримкою друзів та батьків та пішов здобувати перемогу. Каже, танцює вже чотири роки, і має певні успіхи. Секретом опановування танцювальних елементів називає відчуття музичних бітів усім тілом.

Підкорювати вершини приїхали і брейкдансери  з Чернівців. Олександр розповідає, у місті має власну школу танцю. І нині з радістю презентує своїх кращих танцівників.

Організатори фестивалю таким кроком намагаються розвивати у місті молодіжну культуру. Так вони забирають дітей з вулиць та переносять у танцювальні зали.

Батьки активно підтримують дітей. Їм також до вподоби стиль хіп-хопу.

Судити танцювальні номери приїхали найкращі представники брейкдансу України та Європи. Серед них – b-boy ІnTact. Він учасник безлічі міжнародних змагань.

До підтримки першого вуличного фестивалю долучився народний депутат України Сергій Лабазюк. Для розвитку молодого покоління та чудової танцювальної ініціативи містян він подарував грошовий сертифікат.