Підліток з Хмельницького став чемпіоном Європи з боксу

Вихованець відомого тренера Андрія Чумакова здобув першість на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів

1785

Юний боксер з обласного центру, під наставництвом відомого тренера з боксу Олександра чумакова, здобув титул чемпіона Європи з боксу серед юніорів. Про це повідомив сайт Хмельницької міськради.

Чемпіонат Європи з боксу відбувся в болгарському місті Софія. Він тривав з 25 листопада по 2 грудня. Серед претендентів на призові місця були юні спортсмени з 19 країн світу. Україна на турнірі була представлена 13 хлопцями та 13 дівчатами. Однак до фіналу дійшло лише дев’ять українських спортсменів, серед яких був хмельничанин Віталій Грабовський.

Юний спортсмен виборов перше місце у ваговій категорії 57 кг, зустрівшись в поєдинку проти росіянина. Суді визнали українця переможцем роздільним рішенням.