«Пісенний вернісаж»: вчителі ПТУ краю змагались у співі

1370

«Пісенний вернісаж» відбувся наприкінці тижня в приміщенні хмельницького ПТУ № 25. Аби взяти участь у традиційному конкурсі серед не студентів, а вчителів, співочі таланти профтехучилищ з’їхалися з усієї області.

Справжнє свято співу влаштували наприкінці тижня вчителі профтехзакладів краю. Із 24-ьох ПТУ відволіктися від навчального процесу і поспівати бажання виявило 20-ро педагогів.

Репертуар – різноманітний – від автентичних народних до сучасних, головне – українських пісень. Їх розмаїття направду тішить вухо. Радує і те, що бажаючих похизуватися талантом серед учителів ПТУ щороку більшає.

Пані Наталія змагається у першій номінації. Разом із колегою вирішила постояти за власний навчальний заклад. Жінка не приховує, хвилюється , бо конкуренти – достойні і сильні. Додає на перше місце сподівається, але засмучуватись раптом що не буде, адже уже вважає свій виступ переможним.

В результаті голосування професійного журі, котре оцінювало виступи учасників вернісажу, дует пані Наталі таки переміг – у номінації «малі вокальні форми» він зайняв перше місце, розділивши його із дуетом Подільського центру профтехосвіти. Гран прі здобули вчителі з Ярмолинець. У номінації «солісти» – два гран-прі – Нетішинський професійний ліцей і 25-е ПТУ та аж чотири перших місця.

 

" " " "