«Подільська осінь-2018» у Хмельницькому

793

Коростень, Житомир, Вінниця та Старокостянтинів. У Хмельницькому стартувала «Подільська осінь-2018». Цього року дитячий футбольний турнір згуртував більше півтора десятка команд тільки у молодшій віковій групі, у старшій – учасників буде ще більше. «Подільська осінь» закриває цьогорічний сезон ігор на свіжому повітрі. Тож, перед тим, як погода, зажене у спортивні зали, юні футболісти вирішили ще раз помірятися силами.

Спортивні, амбітні, хоча ще зовсім юні. Більше ніж два з половиною десятки команд завітали на четверту «Подільську осінь» у Хмельницькому. Якщо перший дитячий турнір згуртував дітей лише з регіонів області, то цьогорічний – з різних куточків країни.

Усіх учасників поділили на чотири вікових групи. Тільки у молодшій, до прикладу, було більше ніж півтора десятка команд.

У своїй віковій групі «новаторівці» стали першими. Перемога, каже капітан, Ілля Худік, не тільки заслуга команди, а й тренера.

Заслужили, тому що старалися, каже гравець команди Денис Кабачинський. А ще, додає, тому що рівних їм не було.

«Подільська осінь» припала до душі й іншим гравцям, бо ж, окрім нагород, отримали ще й багато позитивних емоцій.

Тож, турнір, кажуть новаторівці, стовідсотково вдався. Більше того, цікавій грі сприяла тепла погода.

Після турніру у молодших, «Подільська осінь» пройде і у старшій віковій групі. Ці змагання фактично стануть останніми у цьогорічному сезоні ігор на свіжому повітрі.