Поліція в обличчях, або Командна гра Ігоря Бабія

1376

Активіст, спортсмен і справжній професіонал. Таким бачать колеги-поліцейські Ігоря Бабія. У свої 27 він вже працює на посаді заступника начальника слідчого відділу. І є одним із кращих гравців футзальної команди «Динамо». На його рахунку – розкриття гучних злочинів і гра в Міністерській команді. Попереду – ще більше звершень та досягнень, принаймні в цьому переконує кожен, кому довелось попрацювати з слідчим. Кажуть, його рецепт успіху – простий – грати в команді.

В поліції Ігор Бабій з 2011-го року. Хоча про погони мріяв з дитинства. Хотів стати пожежним як батьки. Утім, життя завернуло на іншу службу. Під час навчання у Академії МВС твердо вирішив бути слідчим. І вже 7 років працює над розкриттям злочинів.

На рахунку поліцейського – безліч розкритих справ. Колеги кажуть, самі дивуються такому завзяттю молодого спеціаліста.

Правоохоронці переконують, рецепт успіху молодого колеги це – спорт.

Іще один плюс Ігора Бабія також пов’язаний зі спортом. Кажуть, завдяки футболу, він вміє грати  в команді. А це – надважливий аспект у роботі слідчого.

Те, що Ігор Бабій – надійний командний гравець підтверджують і колеги по полю. Тренер футзальної команди «Динамо», у якій хлопець – також з 2011-го не приховує, він – цілком може стати його зміною. І, ймовірно, стане, в майбутньому.

Сам же хлопець собі регалій не приписує. Каже, успіху досяг завдяки любові – і до спорту, і до своєї роботи.