Повірили міліції – залишились з носом

726

Повірили міліції – залишились з носом: у Хмельницькому – черговий будівельний скандал. Жителі будинку по вулиці Зарічанська, 9 вимагають в УМВС виконати свої зобов’язання щодо зведення паркінгу. Угоди з відділом капітального будівництва колишнього обласного управління міліції люди поукладали кілька років тому. Квартири отримали у 2015-му, а за паркінгом загуло. Його й досі не здали в експлуатацію. Люди кажуть, аби добудувати підземну стоянку не вистачило коштів. Додають, це при тому, що більшість розрахувались за гаражі у повному обсязі.

Ззовні ось цей будинок у центрі Хмельницького виглядає як на картинці. Сучасне планування, дитячі майданчики, охайна прибудинкова територія – це майже все про що мріяли й за що платили інвестори будівництва. Всередині елітки – проблема – підземний паркінг. Його покинули будувати у 2015-му – одразу після того як здали в експлуатацію багатоповерхівку.

Пан Олександр – один із тих, хто, заплативши за паркомісце і досі кидає машину під під’їздом. Заплатив за гараж № 3, в результаті залишився з носом. Чоловік такий  не один. Обдурених інвесторів – понад 30-ть.

Відділ капітального будівництва колишнього обласного управління міліції – замовник робіт щодо зведення об’єкту. Саме із ним заключали угоди інвестори. Кажуть, підписували один документ, в якому і паркінг, і сам будинок мали зводити як одне ціле. А потім невідомо звідки з’явилася черговість.

Здачі в експлуатацію другої черги будівництва, себто паркінгу, інвестори чекають і по цей день. Кажуть, стомилися отримувати відписки від відділу капітального будівництва міліції. Сьогодні він на стадії ліквідації. Люди кажуть, усе через махінації.

Де поділися кошти, котрі чесно платили, інвестори, кажуть, не знають. Єдине, чого хочуть – отримати те, за що заплатили. Правда, від кого – наразі питання. Міліції немає, а поліція не є правонаступником УМВС.

Єдиний вихід із ситуації бачать у передачі паркінгу на баланс Хмельницької міської ради.

А для цього повинна бути воля УМВС. Поки її немає. Тож, кажуть люди, готуються йти до суду, аби принаймні домогтися визнання права власності, якого і досі не мають.