Прем’єр-міністр України  Володимир Гройсман проінспектував  ремонти доріг.

1107

Темпи ремонту автомобільних доріг області проінспектував Володимир Гройсман. Трасу, що з’єднує Хмельницький та Волочиськ, зараз  модернізують, тож  рух там ускладнений. Прем’єр-міністр  оглянув  техніку та  пообіцяв тримати питання на контролі.  А ще запевнив українців, хороші автошляхи державного значення в країні – це недалека реальність .

Автомагістраль М-12 востаннє  ремонтували у 90-их. Через  щільний трафік дорога постійно зношується. Відтак, після старту державної програми з ремонту доріг область отримала кошти на модернізацію покриття.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман особисто завітав на Хмельниччину проінспектувати якість  дорожного полотна.

З державного бюджету  на ремонти доріг області виділили 690 мільйонів. Така бюджетна програма  розрахована  на покращення  автошляхів по всій країні.

Держава має взяти відповідальність за ремонти на дорогах державного значення, а громади – за місцеві автошляхи. Таку стратегію підтримує і народний депутат України Сергій Лабазюк.

Будівництво траси М-12  дорожники обіцяють завершити до кінця цього будівельного періоду. Тож водіям потрібно набратися терпіння.