Професійне свято тих, від кого залежать наші життя та здоров’я .

783

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях. Лікарі Хмельниччини займають чільні позиції серед вітчизняних колег. До дня працівника медичної галузі кращих відзначили почесними грамотами та подарунками.

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – Юрій Даньков.  Майже 40 років він пропрацював   акушером-гінекологом  у Дунаєвецькій центральній районній лікарні.  Стати медиком вирішив ще в дитинстві. Адже  завжди хотів бути схожим на тата. Відтак каже, лікар – це не професія, а поклик душі

На Хмельниччині про праву можуть пишатися своїми лікарями. Адже  Медична спільнота закладів охорони здоров’я  області користується неабияким  авторитетом     серед провідних спеціалістів держави, наголосив директор департаменту охорони здоров’я Яків Цуглевич.

Сьогодні коли відбувається реформування медичної галузі та повне її перевантаження, працювати вкрай важко. Адже потрібно адаптовуватися до нових реалій.

Самовіддано, ризикуючи власним життям,  наші медики  працюють й на сході. За час неоголошеної війни  понад сотня лікарів вирушили добровольцями  у зону АТО. А на їх рахунку тисячі врятованих воїнів.

Загалом грамотами та цінними подарунками нагородили близько сотні медичних працівників області.