ПРОЗОРИЙ ІСПИТ

377

Схитрувати не вдасться. Головний сервісний центр МВС запроваджує пілотний проєкт Прозорий іспит. Відтепер він діятиме і на Хмельниччині, а головна його мета – прозоре отримання водійського посвідчення.

Через запис онлайн та на новенькому авто сервісного центру свій другий практичний іспит складає Ляна. Дівчина каже, раніше доводилось витрачати чимало часу щоб отримати талон для здачі, тепер ця процедура простіша.

Можливість записатись на практичний іспит онлайн та нові автівки для здачі іспитів з’явились в рамках пілотного проєкту Прозорий іспит. А окрім цього, разом із кількістю автомобілів збільшилась і кількість екзаменаторів та маршрутів практичних іспитів.

Проєкт Прозорий іспит створений для того, аби майбутній водій успішно склав тест та отримав посвідчення водія без будь якої допомоги. За цими процесами стежать відеокамери з аудіоконтролем в автівці та теоретичному класі.

Знайти записи для оскарження тих чи інших дій під час здачі теоретичного або практичного іспиту можна звернувшись до сервісного центру. Раніше за складанням іспиту спостерігала одна камера та тепер тут жодної сліпої зони. Та за словами адміністратора сервісного центру, випадків хитрування під час іспитів ще не було. Процедура складання залишається незмінною.

Пілотний проект Прозорий іспит стартував і у сервісному центрі міста Кам’янець- Подільський. Окрім Хмельниччини, участь у проєкті беруть ще 8 областей України.

" " " "