Роботодавці  України обговорили ситуацію на ринку праці.

600

Дефіцит кваліфікованих кадрів нині є найбільшою проблемою нашої економіки. Роботодавці Хмельниччини та  керівники провідних підприємств держави занепокоєні трудовою міграцією населення.  Саме цю ситуацію вони обговорили за круглим столом  та уклали відповідний маніфест. Звернення  передбачає ,зокрема, підвищення темпів зростання економіки та збільшення експорту товарів.

Трудова міграція та низький розвиток підприємств переробної галузі – це те, що нині хвилює підприємців. Роботодавці Хмельниччини обговорили ситуацію за круглим столом .Аби фабрики та заводи тримались на плаву – потрібні конкретні дії, адже проблем у тих, хто може запропонувати робочі місця , вистачає.

Ситуація із плинністю кадрів критична. Лише в обласному центрі не вистачає понад 200 двірників. Статистика виїзду громадян працездатного віку за кордон набуває глобальних масштабів.

Аби врегулювати ситуацію, представники найбільших підприємств держави підготували маніфест, де прописали найперші кроки для відродження економіки та створення 2 мільйонів високопродуктивних робочих місць. Стимулюватимуть і місцевих підприємців. Як каже міський голова, з наступного року Хмельницький частково фінансуватиме участь  вітчизняних виробників у іногородніх та міжнародних виставках.

Велику надію на зміцнення економіки краю покладають і на створення Індустріального парку у Хмельницькому.