Смерть на дорозі: копи закликають інформувати про п’яних водіїв

936

Випив – за кермо зась! Це не просто слова, а золоте правило дорожнього руху, щоправда діє воно не на усіх. Так нещодавно патрульний, котрий перебував поза службою, затримав на дорозі п’яного водія. Поліцейський зателефонував на 102, а усе, що відбувалося до приїзду екіпажу, фільмував на власний телефон. Відео опублікували у соціальних мережах і за лічені години воно набрало кілька тисяч переглядів. Копа підтримали сотні хмельничан, мовляв у подібній ситуації вчинили б так саме.

Це відео кілька днів тому зняв Богдан Молотюк. Чоловік – патрульний поліцейський, у той вечір перебував поза службою та на власному авто повертався додому.

Далі авто, що звивалося на дорозі, мов змія, таки пристало до правого краю. Богдан також зупинився, зателефонував на 102, а усе, що відбувалося до приїзду екіпажу, фільмував на власний телефон.

Відео опублікували у соціальних мережах і за лічені години воно набрало кілька тисяч переглядів. Копа підтримали багато хмельничан, мовляв у подібній ситуації вчинили б так саме. А особлива підтримка від автовласників краю. Вони, у допомогу копам, або й самотужки нерідко виїжджають патрулювати вулиці міста.

Про кожне патрулювання, спільно з копами чи окремо, автовласники повідомляють у фейсбуці https://www.facebook.com/ASAVKM/ та закликають містян не бути байдужими та долучатися до виїздів на п’яних водіїв.

А щодо конкретного випадку, то на місці події водій дути у драгер відмовився, а у медзакладі надихав аж 2 з лишком проміле. На жаль, від не один такий.

Та навіть ця статистика, кажуть копи, – добре, бо порівняно з таким же періодом минулого року п’яних на дорозі поменшало. Та найбільше, підкреслюють патрульні, тішить комунікація з людьми, бо майже кожен друга 130-та це – повідомлення про п’яного водія від самих містян.