Спецрепортаж . Агрохолдинг «Мрія» створив карту медодайних культур.

1275

Медодайні культури України – на одній карті. На допомогу бджолярам Агрохолдинг  «Мрія»  створив віртуальну мапу полів, у  шести  областях, де працює Агрохолдинг. По інтерактивній карті пасічники зможуть орієнтуватися на майбутній збір меду. Важливою функцією нововведення  є й інформування  власника пасіки про обробіток рослин.

Днями на Тернопільщині  агрохолдинг «Мрія» презентував для  сотні бджолярів західного регіону  власну розробку. Карта медодайних культур дає унікальну можливість  бачити ресурси для збору меду по всіх засіяних площах, де господарює агрохолдинг. Подібне нововведення не має аналогів не лише в Україні, а й в Європі – кажуть засновники проекту.

Понад 60 гектарів посівів відкриваються для пасічників при вході в ресурс. Пройти реєстрацію тут не важко – варто вказати особисті дані та приналежність до кооперативу чи записатись одноосібником. Ще однією перевагою для збирачів меду буде інформування за допомогою СМС  про цвітіння культур та їх обробку .

Реалізовуючи такий проект у західному регіону, Агрохолдинг  «Мрія» відкриває нові можливості  і для фермерів, і для підвищення врожаю власних культур.

Втілення такого інтерактивного продукту  в Україні пасічники сприймають , як вагому допомогу. Адже раніше їм доводилось самим шукати контакти  пасічників та агрономів, перед тим як вивозити вулики в поле. Відтепер результати пошуку – на екрані, що значно економить час та дозволяє  ефективно  проводити збір пилку в період цвітіння рослин.

Недобросовісні агровиробники часто-густо використовують заборонені препарати для обробки культур. Як наслідок – пасічники отримують великі збитки , втрачаючи бджолосім’ї. Агрохолдинг «Мрія» використовує лише сертифіковані та безпечні засоби обробітку рослин, тож таким чином стимулюють розвиток бджолярства  в Україні.

Деякі  агровиробники вже виявили бажання приєднатися до проекту, адже для землеробів це ще й запорука якісного запилення посівів. Тож карту медодайних культур можуть формувати і інші партнери агрохолдингу  «Мрія». З  часом проект презентують і інших регіонах країни, запевнили в «Мрії».