Спецрепортаж . « КЕРНЕЛ . Соціальні зобов’язання » .

1751

КЕРНЕЛ є лідером агропромислового комплексу України, земельний банк компанії складає більше 600 тисяч гектарів. На Хмельниччині  КЕРНЕЛ  господарює у 13 районах, тут інтереси  компанії представляє підприємство «Енселко Агро». За два останні роки у соціальну сферу  сіл Хмельниччини підприємство  та Благодійний фонд «Разом з Кернел»  інвестували понад 12 мільйонів гривень. Ці кошти пішли на підтримку благоустрою та інфраструктури населених пунктів регіону.

Голови сільських рад області також задоволені співпрацею з Компанією, адже кернелівці завжди тримають руку на пульсі проблем та потреб сільських громад.

Щороку релігійні громади сіл   отримують вагому фінансову підтримку від Компанії на ремонти храмів та церков, закупівлю інвентарю для проведення богослужінь, відзначення престольних свят .  Так, для відновлення старовинної церкви на Старокостянтинівщині  Кернел направив більше 100 тисяч гривень.

Медицина сіл області з приходом Кернел знайшла собі   надійного друга та партнера.  У фельдшерсько – акушерському пункті села Отроків за фінансування Компанії зявилися енергозберігаючі  вікна та двері, а для фельдшерів сіл Новоушицького району області за кошти інвестора планується закупити велосипеди.

Не оминули аграрії увагою й освітню сферу села. Допомогли у покращити умови перебування діток у тутешньому дитячому садочку та школі, чимало корисних проектів реалізовано в напрямку підвищення рівня інфраструктури.

  Та й взагалі за останні два роки господарювання «Енселко Агро» (Кернел) Новоушиччині аграрії надали значиму фінансову підтримку соціальній сфері сіл району.

На Ярмолинеччині теж добре знають аграрного лідера та благодійний фонд. До прикладу, село Глушківці відтепер має відремонтований дитячий садок та  оновленний  Будинок культури. І все це завдяки коштам  Кернел.

Своїми враження від співпраці з Компанією із задоволенням ділиться і Глушківецький сільський голова.

Значний акцент аграрії роблять  на співпраці з орендодавцями – власниками земельних паїв. У Кернел турбуються про те, щоб кожний пайовик залишався задоволеним. Орендна плата виплачується вчасно, у комфортній формі».

Прозоре ведення  бізнесу,   відповідальність перед державою, пайовиками, співробітниками та мешканцями підопічних сіл – це основні принципи діяльності Кернел. Компанія сумлінно виконує усі взяті на себе соціальні зобов’язання та сплачує податки.  Торік, агропідприємства Кернел сплатили понад 1 млрд грн податків.

Щоразу соціальна спрямованість Компанії охоплює  ширшу географію. Потрібні для громад Хмельниччини проекти реалізовуються  завдяки фінансовому сприянню Кернел та Благодійного фонду.

У товаристві «Енселко Агро» КЕРНЕЛ працює 1700 робітників, що мають повний пакет соціальних гарантій, а 50 тисяч пайовиків вже оцінили переваги співпраці з товариством «Енселко Агро» КЕРНЕЛ.

Своєю щоденною  роботою кернелівці доводять – орієнтир на результат та соціальна відповідальність  роблять успішними громади та зміцнюють аграрний потенціал країни.

 

 

" " " "