Спецрепортаж . В четвертому НВК відкрили інноваційний комп’ютерний клас .

954

У 8-му «Д» нині урок інформатики. Учні саме освоюють нові комп’ютери, що в четвертому НВК з’явилися тільки в новому навчальному році.

Раніше тутешній  клас налічував шість комп’терів, – розповідає вчитель інформатики Павло Жук.  Половина з них навіть не вмикалася, інша ж працювала з перебоями.

Нині ж тут працює вже сучасна техніка. Дванадцять потужних комп’терів у класі облаштували за сприяння народного депутата – Сергія Лабазюка. Цьогоріч він домігся субвенцій для цього  закладу на суму понад сто шістдесят тисяч гривень.

Ще двісті тисяч гривень з державного бюджету пішло на потреби хмельницької другої гімназії. За ці кошти тут  також  відкрили інноваційний комп’ютерний клас. Вивчати світ інформаційних технологій учням допомагають ще вісімнадцять швидкісних «ПК».

Осучаснення освіти в межах 188-го округу триває активно, впродовж кількох років. За цей час вдалося значно трансформувати навчальні заклади і в містах, і в найвіддаленіших селах.

Тому робота в цьому напрямку продовжується,- додає Сергій Лабазюк. Аби повністю забезпечити наших дітей якісною освітою та гідними умовами навчання.