Став героєм дорогою на роботу: оператор нашого телеканалу врятував життя і затримав злочинця.

802

Став героєм дорогою на роботу. Цей сюжет нам було особливо приємно робити, адже він – про оператора нашого телеканалу. Михайло Золотарьов за якісь півгодини не просто врятував життя жінці ,а й затримав озброєного злочинця. Ситуація трапилася у четвер, близько пів на одинадцяту у парку Чекмана. Власне про неї ексклюзивно – із перших уст.

Михайло Золотарьов зазвичай працює поза об’єктивом камери. Він – оператор нашого телеканалу. Сьогодні чоловік – у кадрі. Адже дорогою на роботу заробив статус місцевого героя.

Михайло каже, одразу помітив, за жінкою хтось женеться. Пригадує, невідомий чоловік з закривавленими руками приближався досить швидко.

І паралельно викликав швидку та правоохоронців. Михайло каже, все вдалося завдяки випадковому перехожому, котрий зголосився допомогти. Та й екіпажі приїхали дуже швидко. Жінку передали медикам, чоловіка – копам. Наразі вони і розбираються у ситуації.

За словами потерпілої, злочинець – їй не чужий. За допомогою ножа колишній чоловік намагався звести рахунки із дружиною.

Наразі життю та здоров’ю жінки нічого не загрожує. Як-то кажуть, добре все, що добре закінчується.