«Стежками Хортиці» пройшлися у Хмельницькому.

684

У Хмельницькому музеї – студії фотомистецтва презентували виставку «Стежками Хортиці». На експозиції представлено понад півсотні світлин 35 фотографів з різних куточків країни. Усі роботи були відзняті на острові Хортиця під час Всеукраїнського фестивалю фотографії UkrainianPhotoCamp. Це – унікальний захід національного масштабу. Його проводять 3 роки поспіль, весь час для фотосесії обираючи важливі для України місцини. Їх красу відтворюють у фотографії.

У Хмельницькому підбили підсумки всеукраїнського фестивалю фотографії UkrainianPhotoCamp. Його проводять впродовж 3 років. За цей час фотографи з різних куточків країни побували у заповіднику «Асканія – Нова», Національному природньому парку «Бузький Град» та природному заповіднику на острові Хортиця. Нині 56 світлин 35 фотохудожників переповідають історію та красу колиски українського козацтва.

Кожного року організатори ретельно підбирають місця для фестивалю. Адже, кажуть, хочуть не лише показати красу країни, а й дати можливість початківцям проявити себе.

На виставці представлені роботи двох митців з Хмельниччини. Олена Лаптєва і Сергій Аніськов також зробили свій внесок в поширення українських традиції, історії та культурної спадщини.

Цьогоріч організатори вибрали не менш цікаву місцину для фестивалю. І вже у жовтні у Кам’янці – Подільському зберуться фотографи, аби увіковічити архітектуру міста.

І вже за рік можна буде побачити, що із цього вийде.