«СтопБулінг» у Хмельницькому

1459

Новачок у класі, не подобаєшся одноліткам чи батьки мало заробляють. Причин, чому дитину можуть цькувати у школі, –  багато, втім наслідок один – моральне або фізичне насилля. В Україні таких випадків вдосталь і тільки в одному з них суд оштрафував батьків неповнолітнього забіяки. Аби у Хмельницькому до такого не дійшло, правоохоронні органи та юстиція неабиякі сили спрямували на превенцію. Цього разу про проблему цькування говорили у першій гімназії.

На щастя, у цьому класі про булінг знають тільки зі слів педагогів, синього екрану чи сторінок у соціальних мережах. Гостру проблему сучасності учні першої гімназії частенько обговорюють та навіть самі шукають шляхи її вирішення.

Стати жертвою булінгу у школі може кожен. Для цього вагомих підстав не потрібно. Достатньо бути новачком у класі, не подобатися одноліткам або педагогам тощо. Причин, чому дитину можуть цькувати, –  багато, втім наслідок один – моральне, економічне та фізичне насилля.

В Україні проблема цькування – не нова, щоправда тільки віднедавна її почали вирішувати на державному рівні. З початку цього року законодавець ввів покарання за боулінг і суд вже оштрафував батьків одного з неповнолітніх забіяк.

Аби у Хмельницькому до кривавих бійок не дійшло, правоохоронні органи, педагоги та юстиція неабиякі сили спрямували на превенцію, бо ж, переконані, краще попередити, аніж ліквідовувати наслідки. Цього разу про проблему цькування розповідали у першій гімназії, втім не варто забувати: цькування любить тишу, тож про це потрібно говорити не тільки у школі, а й вдома.

" " " "