Студенти проти призначення Шкарлета міністром освіти та науки

502

Студенти проти Шкарлета. У містах України протестують проти нового призначення. Нагадаємо, 17 грудня депутати проголосували за кандидатуру Сергія Шкарлета та посаду міністра освіти та науки. До цього він протягом 6 місяців був виконувачем обов’язків. На хмельницький майдан прийшли кілька студентів із плакатами. Але усі вони з вишів різних міст.

Кілька студентів вишів з Києва та Харкова 21 грудня прийшли під стіни Хмельницької адміністрації. Таким чином, кажуть, підтримують молодь з різних міст, котрі не згодні з призначенням Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти та науки.

Як запевняютьмітингарі, постать новопризначеного міністра є досить суперечлива. Наукова робота Шкарлета нібито має ознаки плагіатства, а ЗНО , за їх словами, взагалі хотів відмінити.

Усі студенти зізнаються – самі родом з Хмельниччини. А от такий малочисельний мітинг пояснюють пасивністю місцевої молоді.

До гурту підійшло кілька перехожих. Серед них – пан Василь. Чоловік каже, дії молоді підтримує, а Сергія Шкарлета вважає недостойним цієї посади.

Як кажутьсамі студенти, подібні протести пройшли у 14 містах України.Запланували представники вишів іти і до офісу президента.