Таємниця слідства: про особливості роботи оперативників

2187

А ми продовжуємо розповідати про поліцейські професії і сьогодні говоримо про найбільш засекречену із них. Як працюють оперативні працівники розкажемо, а от, про їхні методи – ані слова, адже це – таємниця слідства, осягнути яку дано не кожному. Що і як зробити, аби відстежити злочинця можна навчитися. Де саме? Розповідаємо.

Владислав Зоценко опером працює далеко не перший рік. Каже, його професія – найцікавіша серед всіх представлених у правоохоронній системі. Пошук злочинців – головне завдання оперуповноваженого.

Одних зловмисників правоохоронці і справді знають в обличчя. Аби відшукати інших слід правильно попрацювати з людьми. Істину зазвичай знаходять у діалозі.

Окрім розмови, насправді, у оперативників – свої методи та способи розшуку злочинця. Утім, про них – ані слова, адже це – таємниця слідства. Осягнути її дано не кожному і не скрізь. Оперативних працівників спеціально готують у профільних вузах УМВС. По всій країні таких багато. Владислав Зоценко закінчував Харківський.

Правоохоронець зізнається, спеціальний режим навчання насправді – не мед. Додає, головне витримати перших три тижні.

Правоохоронець каже, в навчанні важко – легше в бою. Додає, робота оперативника вимагає сильного характеру. А ще бажання робити цей світ безпечнішим. Без цього – ніяк.

" " " "