Триста п’ятдесят послуг за два місяці. Перші пацієнти Хмельницького Соціального центру Миколая Чудотворця

1050

Триста п’ятдесят послуг за два місяці. У Хмельницькому Соціальному центрі для дітей та молоді з особливими потребами порахували перших клієнтів. Так за два неповних місяці роботи четверо спеціалістів встигли надати і фізичну, і психологічну допомогу кільком десяткам подолян. Втім, результати роботи реабілітаційного центру вимірюються, звісно, не в кількості прийнятих дітей, а у покращенні самопочуття маленьких клієнтів.

Аутизм – не вирок. Ще більше переконується у цьому пані. Вона мама Влада, якому лікарі поставили такий діагноз. Із ним і прийшли до центру реабілітації і вже за кілька сеансів відчули покращення.

Лише за два місяці вдалося досягнути значних результатів кільком маленьким клієнтам центру. Психолог та реабілітолог Олена досягненнями задоволена. Каже, хотіли б показати своїх  підопічних, та сезонні застуди залишили дітей удома.

Аутизм, синдром Дауна й дитячий церебральний параліч – ці нозології спеціалізація центру.

Реабілітологи кажуть – це не чудо, а правильна й злагоджена робота кількох спеціалістів. Спочатку дитину потрібно «запустити, увімкнути» за допомогою масажу шиї і голови, а тоді фізичні навантаження.

Кабінет для фізіологічної реабілітації, соляна кімната й масажний стіл – лише частина послуг, котрі надає соціальний центр. При чому робить це безкоштовно. Тож до реабілітації у ньому запрошують усіх, в кого є на це потреба, навіть, якщо немає медичної довідки.

Нині ж шукають досвідченого логопеда, котрий зможе допомогти маленьким пацієнтам виправляти і порушення у мовленні.

 

" " " "