Центр енергоефективності з’явився у Хмельницькому

1110

Дні сталої енергії тривають. У Хмельницькому з’явився Центр енергоефективності. Його відкрили у спеціально відремонтованому приміщенні. Воно одночасно виконуватиме функції, і робочого місця для працівників, і міні музею новітніх енергоефективних технологій.

Енергозберігаючі вікна, утеплена підлога й система рекуперації. До ремонту у цьому приміщенні підійшли із розумом та розрахунком. Тут розміщується новий Центр енергоефективності. Його відкрили у рамках днів сталої енергії, аби співробітники консультували  хмельничан, як конкретно їм заощадити на енергоносіях.

Це просто консультації, а не замовлення послуги, і жодної реклами бути не повинно. Працюватиме центр у будні з 9 до 18 . Сюди можна просто завітати й подивитися на власні очі як працюють енергозберігальні технології. До прикладу, тут встановлена децентралізована система рекуперації.

Тобто, у Центрі енергоефективності можуть детально розказати про всі нюанси енергозберігальних технологій саме для вашої оселі. Міська влада покладає на центр великі сподівання.

До речі, розташована ця інституція у центрі міста на вулиці Кам’янецькій, 54. Там вже готові надавати послуги хмельничанам, при чому безкоштовно.