У Хмельницькому 14-річний школяр організував школу успіху

1255

Спікери – громадські діячі міста, слухачі – активні підлітки. У Хмельницькому 14-річний школяр організував школу успіху. Попередньо Іван Вараниця відвідав таку ж у столиці, а коли повернувся додому, вирішив – досвідом, здобутим у Києві, потрібно ділитися. На підготовку локальної школи успіху у Хмельницькому пішло три місяці.

Йому тільки 14-ть. Він – амбітний та впевнений у своїх силах. Цього року Іван Вараниця відвідав школу успіху у столиці, а коли повернувся у Хмельницький, вирішив – досвідом, здобутим у Києві, потрібно ділитися.

На підготовку локальної школи успіху пішло три місяці. Іван про майбутню подію поширював інформацію у соціальних мережах та навіть з роздруківками шукав слухачів у навчальних закладах міста. Саме так про школу успіху дізналася Таня Потапова.

Усі учасники локальної школи успіху – активні підлітки віком від 13-ти до 17-ти років. До школи успіху вони практично знайомі не були, втім спільні мову знайшли одразу, бо ж переслідують однакові цілі.

Як бути успішними навчають неабихто, а громадські діячі міста, котрі не на папері чи з чуток, а насправді знають і вміють успішно реалізовувати проекти.

А ще, каже Степан Кушнір, надважливо вміти залучати ресурси. Тож цьому також потрібно навчатися.

Самі ж учасники впевнені, почуте їм обов’язково пригодиться, бо ж зовсім скоро чи не кожен планує реалізовувати власний проект. Тетяна Кукуріка, Сергій Криштопа. Головні новини Хмельниччини.