У Хмельницькому ледь не «обчистили» маршрутника .

862

«Обчистили» перед самим носом. У Хмельницькому винахідливий злодій обікрав водія маршрутки. Останній, прибувши на кінцеву Озерної, пішов випити кави. У цей момент крадій прямісінько перед очима у перевізника поцупив виручку та почав втікати. Далеко дременути грабіжнику не вдалося. Його затримали двоє перехожих чоловіків, як виявилося пізніше, патрульних.

Учора на кінцевій Озерної ледь не «обчистили» маршрутника. Водій, прибувши на зупинку, залишив авто та пішов пити каву. У цей момент винахідливий злодій перед самим носом у перевізника поцупив виручку та почав втікати.

Далеко дременути грабіжнику не вдалося. Його затримали двоє перехожих, як виявилося пізніше, патрульних. Почувши галас, вони кинулися на допомогу, наздогнали злодія та викликали патруль. Насправді, кажуть хлопці, добре, що були поряд, адже у той день перебували поза службою.

На роботі чи поза службою – основний їх обов’язок – служити та захищати, а ось допомагати ближньому – обов’язок кожного.

Будь-яке відео у справі, звісно, допоможе, втім, якщо є можливість, то найкраще затримати правопорушника на місці, а вже потім дзвонити на 102. Як кажуть, гуртом і батька легше бити.

 

" " " "