У Хмельницькому місцеві зоозахисники долучилися до загальноукраїнської акції.

1209

Підведення: Коли людській жорстокості немає меж, собаки разом із людьми протестують. Так у Хмельницькому місцеві зоозахисники долучилися до загальноукраїнської акції. Вони шоковані й обурені звірством, що днями відбулося у Миколаєві. Там, переконують, за одну ніч усипили сотню дорослих собак і ще півсотні цуценят. І не абиде, а у комунальному притулку із цинічною назвою «Центр захисту тварин».

Норд – домашній хаскі. Та нині він – протестувальник. Під стіни Хмельницької міської ради його привела власниця. Вона зі своїм хатнім улюбленцем, та ще кількома десятками однодумців – зоозахисників, протестує проти нещодавнього людського звірства у Миколаєві.

Роксолана  – миколаївчанка. Зізнається, совість не дозволила не прийти на цю акцію.

Щоб подібне, як у Миколаєві, не повторилося у нас – волонтери вийшли під стіни міськради. Саме до цього органу місцевого самоврядування учора надійшла електронна петиція «Створення притулку необмеженого прийому для бездоглядних собак для гуманного регулювання їх чисельності». Зоозахисники кажуть, її автор – ветеринар і пропонує собак-безхатьків усипляти – простіше кажучи, вбивати.

Цю петицію знайти не важко. Та читати її без обурення – нереально. Зокрема, пан Сергій Столярчук – цим ім’ям підписане звернення, пише: Собаки не мають права вирішувати, кому і як ходити вулицями Хмельницького, тому що місто – це територія людини, а не собаки. Чомусь цей пан вирішив, що він має право це вирішувати. Захотілося подивитися на цього Сергія Столярчука. Мережа Фейсбук – у поміч. Одразу видно – він. Поширив на сторінці посилання на петицію. А в ній мотоцикліст вже переймається долею автомобілів:  Бродячі собаки наносять шкоду автомобілям, які є власністю людей. Якщо під капот машини забереться кіт, собаки гризуть крила транспорту, відривають бампери, наносять збитки. І от що пропонує : Якщо собака незатребувана, то її потрібно приспати гуманним методом, щоб звільнити місце для нових тварин, яких будуть відловлювати на вулицях міста Хмельницького. І уявіть собі за один день тридцятеро поставили свої підписи під цією петицією. Здається, жоден із них не чув про відповідальність за жорстоке ставлення до тварин.