У Хмельницькому розказали про Форум економічного розвитку

796

Чотири панелі можливостей. Все цієї п’ятниці у Хмельницькому відбудеться ІІ Форум економічного розвитку. Цього разу дійство перенесуть на базу одного із місцевих підприємств – до колишнього торговельного комплексу «Європа». Після загальної дискусії форум розділиться на чотири панелі, які триватимуть одночасно, тож щоб потрапити на одну із них потрібна попередня реєстрація. Та сам форум – безкоштовний.

Від започаткування бізнесу до його масштабування… У Хмельницькій міськраді розповіли про програму наступного форуму економічного розвитку.

Наступна частина – панельні дискусії. Цього року їх запланували чотири – вони мають принести практичну користь учасникам, переконують організатори. Так перша панель відкриє для слухачів сучасні інструменти ефективного управління продажами. Друга стосуватиметься розкриття туристичного потенціалу міста.

Третя  панель одночасно і складова Днів сталої енергії, які традиційно проходять у Хмельницькому напередодні дня міста. Вона носить назву «Енергоефективні рішення для бізнесу». Тут запропонують фінансові інструменти, які допоможуть бізнесовцям використовувати ресурси ощадливіше.

Остання панель з’явилася не так давно. Спочатку її не планували, тому й називають панеллю-сюрпризом.

Вхід вільний, однак аби взяти участь у ньому потрібно попередньо зареєструватися на сайті міськради. Бо кількість місць обмежена.