У Хмельницькому розпочався набір до лав патрульних

860

Служити та захищати. З початку тижня у Хмельницькому розпочався набір до лав патрульної поліції. Цього разу поліціянти шукають півтора десятка майбутніх колег. Аби стати патрульним, як і в попередніх наборах, потрібно пройти усі етапи – від подачі документів і до співбесіди. Єдине, що змінилося у черговому відборі, – вимоги до кандидатів.

Патрульні області знову шукають кадри. Цього разу набір стартував 16-го липня та триватиме майже місяць. За цей час до лав поліціянтів відберуть півтора десятка майбутніх правоохоронців.

Бажання стати патрульним вже багато, втім недостатньо. Аби стати повноцінним копом, як і в попередніх наборах, потрібно пройти усі етапи – починаючи від електронних анкет та подачі документів.

А далі, як і у попередніх наборах, – перевірка загальних знань, військово-лікарська комісія, психологічні тести, іспит з фізичної підготовки та співбесіда. Єдине, що змінилося у черговому відборі, – вимоги до кандидатів.

Претенденти, які успішно пройдуть усі етапи, допускаються до навчання терміном у чотири місяці і вже майже через півроку разом з теперішніми копами патрулюватимуть вулиці міста. А поки що набір до лав правоохоронців тільки розпочався.

" " " "