У Хмельницькому стартував освітній українсько-американський проект  «Проти опіків».  

1587

У Хмельницькому   стартував  освітній українсько-американський проект   «Проти опіків».   Наше місто стало другим в Україні, яке долучилось  до цієї акції.   Основна мета  – ознайомити батьків з наданням першої допомоги та запобігти опіковим травмам.

Пілотний  проект «Проти опіків»  стартував у Львівській області  у 2015 році.   Враховуючи позитивний досвід, з 2018 року у  Міністерстві охорони здоров’я   вирішили впровадити його на державному рівні.  Першими переймати досвід колег почали  лікарі Хмельниччини.

Щороку в Україні близько 10 тисяч дітей  страждає від опікових травм.  Згідно соціальних досліджень, Хмельницький має чи не найнижчі показники у даній статистиці. Проте запобігти завжди легше, ніж лікувати, говорить заступник  начальника управління охорони здоров’я Людмила Гуляк. Тому  впровадження інформативної  роботи у регіоні  є вкрай необхідним.

Аби зменшити травматизм в першу чергу потрібно змінити свідомість батьків, додає  координатор проекту Мирослава Децик. Адже саме вдома дитина травмується найчастіше

Також  щоб досягти  ефективного результату  необхідна    співпраця та взаємна допомога  медиків, батьків та засобів масової інформації.