У Хмельницькому змагалися кращі каратисти країни

1864

Ката та куміте. У Хмельницькому пройшов перший Кубок міського голови з традиційного карате. Позмагатися у двох версіях – формальні вправи та спаринги, захотіла понад сотня каратистів. Більшість – хмельничани, втім є учасники з Гайворона, Житомира та Черкас. Так, як на хмельницький кубок завітали ще й спортсмени з Литви, він набув статусу міжнародного.

Спочатку – кілька хвилин розминки, а далі – до самого турніру. Цими вихідними у Хмельницькому пройшов перший Кубок міського голови з традиційного карате.

На запрошення відгукнулися не лише каратисти з України, а й з-за кордону. Тим самим хмельницький кубок набув статусу міжнародного.

Ярославу тільки 12-ть і 5-ть років з цих 12-ти він займається карате. Найбільше, каже каратист, подобається спарингувати, втім на змаганнях, запевняє, головне далеко не перемога.

А це – Данило Машевський. Юнаку – тільки 15-ть і він вже володар чорного поясу, а перший раз у секцію карате, каже Данило, прийшов, коли йому було тільки 5-ть.

Сім років тому Ярослава Райляна у секцію карате привела мама. Нині юнак – восьмикратний чемпіон України, володар коричневого поясу, втім, запевняє каратист, великі перемоги ще попереду.

Мама Ярослава Аліна своїм сином дуже пишається. При цьому, зізнається, перед кожними його змаганнями хвилюється як вперше.

Наступні змагання, де пані Аліна знову хвилюватиметься, не за горами. Вже наступного місяця Ярослав разом з іншими каратистами покаже себе на чемпіонаті світу.