У Хмельницькому для повернення коштів з електронних квитків організовано вісім стаціонарних пунктів.

376

У Хмельницькому для повернення коштів з електронних квитків організовано вісім стаціонарних пунктів. Залишені гроші на електронних транспортних картках можуть бути повернуті мешканцям міста в простий спосіб. Пасажир, який має залишок на е-документі, може звернутися до будь-якої точки повернення з паспортом, ідентифікаційним кодом та самою карткою. Обслуговуючий персонал допоможе в оформленні всіх необхідних документів, і кошти будуть повернуті пасажирові пізніше.

Також вирішено замінити валідатори у тролейбусах міста, але це не вплине на графік руху, оскільки пристрої будуть мінятися вночі. Протягом місяця, поки відбувається перехід на нового оператора, оплата проїзду може здійснюватися карткою, готівкою або за кодом. За цей період збільшиться кількість кондукторів для поліпшення обслуговування та інформування пасажирів.

Також було зазначено, що необхідність оформлення електронних чи письмових заяв на повернення коштів виявилася меншою, і пасажири можуть легко звертатися до стаціонарних пунктів для цього процесу.

" " " "