У Хмельницькому водій маршрутки нагрубив жінці, яка заступилася за дитину

Водій відмовив у зупинці дитині, яка сіла не на той маршрут

2217

Сьогодні, 13 серпня, в обласному центрі водій маршрутки нахамив  жінці за те, що та заступилася за дитину. Про це повідомляє Telegram-канал “ХМ-ІНСАЙД”.

Інцидент трапився у 47 маршрутці. Дитина попросила водія зупинитися, оскільки помилилася маршрутом та поїхала не туди. При цьому це прохання було зроблено  в межах правил – водія попросили стати на зупинці. Однак на це чоловік відповів, що у нього “не має часу” і продовжив рух.

Побачивши таке зневажливе ставлення, за дитину заступилась одна з пасажирок. Вона зробила водієві зауваження, мовляв це дитина, та й взагалі  –  він мав  стати на зупинці. Однак водій відреагував на це не зовсім адекватно і почав відверто грубити.

“Ти пасажирка – заткнись і їдь! Гроші дала – всьо, їдь до своєї зупинки! Тебе ніхто не зачіпав і не зачіпає”, — відповів водій на зауваження пасажирки.

“Мене бісять такі деякі, як ви”, – відповіла жінка, на що водій розізлився ще більше і прокричав, що йому “пофіг”.

“Дома будеш розказувати чоловіку своєму”, – розійшовся маршрутник.

“Ну так якщо тобі “пофіг”, то вдома сиди. Ти працюєш з людьми і в тебе має бути якась повага”, – не вгавала пасажирка.

Читайте також: На Хмельниччині собаки покусали дитину: що вирішив суд

Після цього рознервований водій переключився на бесіду з іншим пасажиром, який, очевидно, тільки увійшов у транспорт. Чим усе скінчилось не зрозуміло. Однак було чути, що водій запропонував жінці забрати свої гроші та вийти з його маршрутки.

" " " "