У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ З ОБМІННИКІВ ПРИБРАЛИ ЦІННИКИ

175

Показувати на табло курс валют заборонив Нацбанк. У такий спосіб регулятор хоче обмежити спекуляцію на валютному ринку. Скільки коштує  долар чи євро тепер потрібно надавати у вигляді копії наказу про встановлення курсу.

Чого очі не бачать того і серцю не жаль. Вартість іноземних валют прибрали із кольорових табло. Тепер ,щоб дізнатися курс потрібно поцікавитися особисто.

Нові норми вимагають надавати інформацію про курси валют – у копії наказу – розпорядження. Його з печаткою мають розмістити біля каси для того,ищоб уникнути зловживань на валютному ринку. Адже клієнти  зазвичай орієнтувалися на зовнішні вивіски і мало звертали увагу на офіційну інформацію.

Українці на нововведення відреагували з гумором. Інтернет простір заполонили меми. Хмельничани кажуть, – обмінники без табло створюють незручності.

Коментувати нововведення касири обмінників відмовляються, – мовляв не у їх компетенції.

Небанківські установи, які здійснюють обмін валют,розпочали штучно підвищувати курс,- пояснюють у прес-службі НБУ. Тому регулятор посилив до них вимоги.

До прикладу тепер, інформацію про купівлю валют із застосування РРО(реєстраторів розрахункових операцій)  мають передаватися до НБУ.

Йдеться у постанові регулятора. Нововведення не стосуються банків. Принаймні, поки-що.  Адже там, практично не зафіксовано зловживань у торгівлі валютою,- пояснюють в національному банку.