У Кам’янці-Подільському поліцейські врятували чоловіка від суїциду

Молодий кам'янчанин хотів стрибнути з мосту

1925

У Кам’янці-Подільському, завдяки небайдужим перехожим та оперативності поліції,  сьогодні вранці вдалося врятувати життя 29-річному чоловікові. Молодий кам’янчанин мав намір стрибнути з мосту сторч головою, йдеться у повідомленні сектору комунікації поліції Хмельницької області.

Чоловік обрав для здійснення свого моторошного задуму Новопланівський міст – один із найвищих у Кам’янці. Звісно що, стрибнувши звідти, він би не вижив.

Читайте також: Смерть на колії: на Хмельниччині вантажний потяг збив чоловіка

Про те, що на Новопланівському мосту чоловік намагається звести рахунки  життям, в поліцію повідомив випадковий перехожий.  Інформацію відразу передали патрульним, і вже за лічені миті найближчий патрульний автомобіль був на мосту поряд із відчайдухом. Поліцейські Ілля Кудрик і Дмитро Качинський зреагували миттєво та встигли ухопити суїцидника тоді, коли він уже перелазив через перила мосту. Поліцейські забрали чоловіка з собою у відділок, аби він не скоїв повторної спроби.

Молодий кам’янчанин пояснив свій вчинок відчаєм. Мовляв, у нього накопичилось багато життєвих проблем, а виходу з них він не бачить. Правоохоронці пояснили йому, що всі проблеми поступово розв’язуються, а от життя – одне і не варто з ним так легковажити.