У Міністерстві охорони здоров’я запровадили посиленні заходи проти боротьби з дифтерією.

580

У Міністерстві охорони здоров’я запровадили посиленні заходи проти  боротьби з дифтерією. Одним із напрямків цієї програми  стала вакцинація українців.  Робити щеплення примусово ніхто  не буде. Тож у МОЗі закликають, не ризикувати власним здоровям і захистити себе від смертельної недуги.  Необхідною вакциною забезпечили усі медичні заклади.

Вакциновані – значить захищенні.  У МОЗі розпочали кампанію з вакцинації від дифтерії та правцю.  Як зазначають у  профільному міністерстві,  в Україні може бути новий спалах смертельної хвороби.   Фахівці  побоюються, аби  епідемія 90 тих не повторилася знову.  Адже у  ті роки  від дифтерії померло майже 700  українців

Тоді Спалах дифтерії   був спричинений низьким охопленням  дітей вакцинацією та  відсутністю ревакцинації у дорослих .   Така ж картина в Україні спостерігається  й нині.  І якщо загальний показник  щеплених дітей близько 70%. То у дорослих ця цифра вкрай низька.

Така ситуація в Україні склалась через  відсутність вакцини. Окрім того, в державі довгий час тривала пропаганда проти імунізації , говорить виконуюча обов’язки  міністра охорони здоров‘я Уляна Супрун.

Якщо ж говорити про Хмельниччину зокрема,  то вона входить до областей,  які мають найнижчий показник з вакцинації, додає пані Уляна.

Тож в МОЗі  радять не зволікати  і не  нехтувати власним здоров’ям. Тим паче, що  вакцини в медичних закладах більш ніж достатньо

Вакцинуватись  від дифтерії потрібно відповідно до графіку.  За більш детальнішою інформацією слід звернутись до свого сімейного лікаря або педіатра.

 

 

 

 

" " " "