У столиці відбувся фінал конкурсу «SanremoJunior Ukraine» . Підсумки тижня .

935

Найяскравіше  дитяче шоу у столиці. Днями  26 кращих співаків з регіонів боролися за право представляти Україну на конкурсі в італійському Сан –Ремо. За представницю від Хмельниччини Вікторію Остапчук  вболівала  велика група  фанатів з нашої області. На одній сцені з конкурсантами виступали і зірки українського шоу-бізнесу.

Тисячі учасників у регіонах та сотні кілометрів у дорозі в пошуках  талантів – так організатори відбіркових турів вибирали найкращих вокалістів для поїздки у Сан-Ремо.

Вікторія Остапчук від Хмельниччини  неочікувано для себе стала учасницею національного фіналу. Дівчина хвилювалась перед  вокальним змаганням, проте як справжня артистка, впоралась з емоціями.

Наставником нашої конкурсанти був голова журі конкурсу  Тарас Петриненко. Легендарний  співак виконав з Вікторією Остапчук  пісню «Молитва за Україну». Народний артист України вражений дитячими талантами у відбіркових турах.

Різноманіття жанрів у фіналі вражало. Наснаги  дітям-виконавцям додавали зіркові артисти, що виступали з ними на одній сцені.

Сучасні постановки та яскрава сцена  у столиці запам’ятається  і учасникам, і глядачам, і журі. Дітей переповнював шквал емоцій, адже з ними працювали професійні педагоги та продюсери.

Гала – концерт  учасників та зірок – яскравий приклад того, що до мрії варто прагнути за будь-яких обставин. Нинішні зірки шоу – бізу зізнаються – колись теж починали з участі у різноманітних конкурсах.

Як каже засновник конкурсу Ярослав Москаленко, це творче змагання – унікальний шанс для дітей спробувати сили у вокальних змаганням, аби згодом показати свій  талант на міжнародній арені.

Поряд з конкурсантами без великого досвіду на сцені, у фінал відбору потрапили  і  учасники відомого шоу «Голос. Діти» Денис Довірак та Святослав Стеф’юк  з Франківщини. Разом вони – дует «Налиснички».

Після сольних номерів та феєричних виступів із зірками стало відомо, хто ж переміг у національному фіналі конкурсу «Яскраві діти України». Право представляти Україну в Італії виборола учасниця з Херсона Єлизавета Волощенко.

Нагородити переможця суперфіналу до Києва прибув особисто  президент «SanremoJunior» Паоло Альберті.  Як каже засновник фестивалю, за багаторічну історію вдалося відкрити багато  співочих талантів.

Хоча наша область не виборола перемогу , проте  незабутні враження для учасників  та глядачів  залишаться надовго.