У Волочиську на подвір’ї власної хати підстрелили домашнього кота

Господарі побачили, щ їхній красень-Барон лежить, стікаючи кров'ю

1271

У Волочиську, просто на подвір’ї власників, якийсь нелюд підстрелив домашнього кота, розповідає 0352.ua.

Бідолашна тварина стікала кров’ю, лежачи на подвір’ї, каже власниця кота пані Наталія. Домашнього улюбленця поранили, коли той гуляв на власному подвір’ї. Власниця тварини пані Наталія каже, що навіть і гадки не має, хто міг таке вчинити із безневинною твариною, адже він нікому нічого поганого не зробив. Найвірогідніше – якийсь нелюд  розважався у такий спосіб.

Не гаючи часу, жінка повезла тварину до Тернополя. Там Баронові, так звуть темно-сірого красеня, зробили операцію. Кота привезли до медиків у вкрай важкому стані, каже ветеринар соціальної клініки для тварин “Хатіко” Руслана Хорошун. Він втратив багато крові, був перитоніт. У тварини була пробита м’язова стінка черевної порожнини, прострелений кишечник,  і його вміст вилився у черевну порожнину. Там розвивався гострий септичний процес.

Дивіться також: ПОТРІБНА ДОПОМОГА! Маленький Дмитро потребує Вашої допомоги

Зараз Барон усе ще перебуває в клініці. Звісно, господарям його лікування обійшлося в копієчку, і дехто їх відверто не розуміє. Мовляв, платити такі гроші за лікування кота – недозволена розкіш. Проте пані Наталя переконана в іншому: того, кого любиш, не рятувати не можна – незалежно від того, чи у нього дві ноги, чи чотири лапи. Проте деяким двоногим не завадило б понести покарання за своє, нічим не мотивоване звірство. Господиня Барона сподівається, що так і буде. Принаймні, заява у поліції лежить, і жінка надіється, що правоохоронці знайдуть котячого кривдника.