Українські спецпризначенці у повній бойовій готовності . Підсумки тижня .

863

Українські спецпризначенці у повній бойовій готовності чи то на сході, виконуючи завдання, чи вдома. Виснажливі тренування, вдосконалення тактико-спеціальних, вогневих та медичних навичок – бійці 8 окремого полку спеціального призначення тренуються під керівництвом фахівців з НАТО. Курс «Едванс» обов’язковий для всіх українських армійців спецназу. Тривають виснажливі тренування протягом семи тижнів.  Нагадаємо, 2015-го почалася велика армійська реформа. «Перевага якості над кількістю» – за таким девізом створювалися Сили спеціальних операцій України, тож тут повинні служити кращі з кращих. Нині підрозділи ССО одні з найбільш підготовлених частин нашого війська.

На межі людських можливостей – бійці 8 окремого полку спеціального призначення рятують побратимів, знищують ворогів, виконують поставлені їм задачі, однак не на Донбасі. Це ще один, проміжний етап курсу «Едванс» – програми для підвищення бойових навичок українських командос. Проходження так званого стрес-тесту дозволяє визначити рівень готовності та вдосконалення армійця. Тут і важкі фізичні навантаження, і з’ясування медичних знань спецпризначенця, однак основа – це оцінка стрілецьких навичок бійця та його витривалість. Тож підготовка має значення.

Досі тих, хто провалив стрес-тест у 8 полку не було. Як кажуть бійці, у кожного своя мотивація проходження курсу. Однак показники бійці повинні показувати найвищі – це означає поцілити у всі мішені та вкластися у часові нормативи. Виконують умовні завдання спецпризначенці у бойовій амуніції. Серед задач замасковане пересування, знищення противника з різних позицій.

Середня тривалість проходження стрес тесту 10-15 хвилин. Протягом цього часу на бійця йде максимальне фізичне та психологічне навантаження. Інструктори створюють такі умови,  аби зрозуміти, чи готові вояки виконувати завдання під час реальних бойових дій. Триває курс виснажливих тренувань сім тижнів. Також беруть участь у підготовці армійців інструктори українських Сил спеціальних операцій. Військові кажуть, практичні знання, котрими діляться фахівці з північноатлантичного альянсу є більш сучасними. В Україні з початком війни змінилися  підходи до підготовки армійців ССО.

Курс Advance є обов’язковим для всіх бійців Сил спеціальних операцій. Досвід набутий під час навчання армійці вже використовували під час виконання завдань у зоні проведення Операції об’єднаних сил. Задачі, які виконують бійці – спецпризначенці вимагають від них надлюдських можливостей та постійного самовдосконалення.

Курс Advance – це вишкіл у польових умовах, відпрацювання дій наступу чи оборони за різних обставин, вдосконалення навичок з тактико-спеціальної, вогневої, медичної, інженерної підготовки. Крім того знання з тактики, котрі викладають під час навчання відрізняються від тих, якими нині послуговуються в наших Збройних силах.

«Перевага якості над кількістю» – за таким девізом створювалися Сили спеціальних операцій України, тож тут служать кращі з кращих. Нині підрозділи ССО одні з найбільш підготовлених частин нашого війська.

 

 

 

" " " "