Благодійний заплив у Нетішині

233

Благодійний захід під назвою «Разом з Україною  » провели у Нетішинській міській громаді до Дня Конституції України.

Його у громаді організували, аби зібрати кошти на підтримку ЗСУ. Це ідея активного громадського діяча, тренера КДЮСШ ППО Хмельницької АЕС Анатолія Олійника. Учасникам запливу, учням КДЮСШ ППО Хмельницької АЕС, слід було подолати дистанцію у 600 метрів. Вона пролягала від “Собачого острова” до міського пляжу.

Як повідомляє сайт «Хмельниччина.Північ», у змаганнях брали участь плавці й плавчині віком 11-15 років.

«Для юних спортсменів подолати таку відстань не складає труднощів, адже у спортивній групі займаються діти, які з легкістю пропливають по 2-3 кілометри. Особливістю цього запливу стала психологічна підготовка, коли спортсмен, долаючи дистанцію, не бачить дна, проте, навколо відкриваються мальовничі пейзажі», – говорить тренер.

Під час змагань чергували рятувальники.

Майстер спорту з плавання Анатолій Олійник мріє, що одного дня у місті атомників вдасться організувати повномасштабні змагання з таких видовищних видів спорту як акватлон та триатлон. Його вихованці минулого року вже спробували свої сили в акватлоні, взявши участь у відкритому чемпіонаті Хмельницького, і відразу здобули дві золоті нагороди.

– Отож, цей благодійний заплив має стати підготовкою до зародження нового видовищного виду спорту в нашому місті, де цінується здоровий спосіб життя. Головне зараз – підтримувати наших захисників у нелегкій боротьбі проти російських загарбників та наближати спільними зусиллями Перемогу, щоб втілити свої задуми у мирний час, – зазначають організатори.

Захід став однією із благодійних ініціатив, які цими вихідними організували у громаді. Загалом жителі Нетішинської ТГ зібрали для ЗСУ 145 тисяч гривень.

 

" " " "