Як повідомляють у головному управлінні ДСНС у Хмельницькій області.
15 січня на Хмельниччину прибув черговий евакуаційний потяг з Херсона. Люди тікають від війни, від постійних обстрілів росіянами мирного міста, від безвиході. На пероні прибулих зустріли рятувальники та психологи ДСНС, які допомогли перенести речі та доправити їх до автобусів, а також надали всю необхідну психологічну допомогу.
![](https://tv7plus.com/wp-content/uploads/2023/01/325852674_566616988672432_1890012114651863014_n.jpg)
Також цього ранку прибув потяг з Харкова. Ним приїхали діти, які далі будуть проходити реабілітацію в одному з оздоровчих закладів Кам’янець-Подільського району. Надіємося, діткам сподобається відпочинок на Хмельниччині та вони з відновленими силами повернуться додому!
![](https://tv7plus.com/wp-content/uploads/2023/01/325739600_1419327078808160_8762632983370098287_n.jpg)
Обов’язково настане день, коли здійсниться мрія кожного українця. Коли почувши одне слово, зімлієш, почнеш плакати, радіти, сміятися, захоплюватися, гордитися! Це слово – Перемога!