В обласному центрі взялись за впорядкування зовнішньої реклами.

820

Замість бордів – витвори мистецтва: в обласному центрі взялись за впорядкування зовнішньої реклами. Якщо виконавчий комітет підтримає департамент архітектури, з центру міста повністю зникнуть біл-борди, сіті-лайти відремонтують, а заправки заставлять платити за розміщення електронних табло.

Її демонтували минулого року як і ряд інших бордів, встановлених за ініціативи підприємців і без дозволу департаменту архітектури. Замість них стіни розмалювали – не дешевими, але корисними та естетичними муралами.

Для того, аби творити вітчизняним митцям обіцяють надати ще більше площ. Адже центр міста незабаром цілком і повністю звільнять від рекламних розтяжок. Роботу за даним напрямком уже розпочали. Не без альтернативи для підприємців.

У центрі, за задумом влади, залишать лише сіті-лайти. Щоправда далеко не всі. Битим чи понівеченим конструкціям на вулицях міста місця не буде, кажуть у департаменті.

В департаменті не приховують, після таких нововведень місто дещо втратить в надходженнях до бюджету. Сума буде невеликою. Бо прогалини мають чим перекрити. Нещодавно, до прикладу, виявили суттєві порушення на заправках.

Насправді, додають у департамент, головне – не гроші, а обличчя Хмельницького, котре незабаром суттєво зміниться – якщо пропоновані нововведення затвердять на виконкомі.