Вода у підвалі – будинок на Проспекті Миру вчергове підтопило.

706

Жителі будинку на Проспекті Миру побоюються за своє здоров’я та навіть життя. Все через підтоплення будинку. Старі труби каналізації не витримують – стоки періодично потрапляють у підвал. Там знаходиться електричний щит – через замикання у мешканців зникає електрика.

 Молода мама Тетяна показує стіни своєї квартири на 7 поверсі. На них вже кілька років живе грибок. Відчувається у квартирі і посторонній запах – його можна відчути напвіть, коли заходиш у під’їзд.

 У підвалі будинку на Проспекті Миру, 54 періодично з’являється вода. Вони витікає через старі каналізаційні труби. Останні засмічуються відходами, ті застоюються. Звідси і цвіль у помешканнях, і запах.

Щит знаходиться у підвалі приміщення. Через вологу у будинку пропадає світло. Тому люди звернулися в управління житловокомунального господарства та свою управляючу компанію. В управлінні кажуть, це не перша скарга людей. Час від часу воду із підвалу їм викачують, але все повторюється – каналізацію забивають побутовими відходами. Додаткове навантаження на систему дають і кіоски поряд – їх труби під’єднані до системи.

Для того, аби замінити комунікації, потрібні великі кошти. Час від часу із міського бюджету виділяють гроші на аварійні будинки. Але таких чимало. Від мешканців потрібне колективне звернення.

Управляюча компанія пообіцяла викачати нечистоти. Але після того, як рівень води осяде. Жителі побоюються, що фундамент від частих підтоплень не витримає і будинок зруйнується.