Водій мікроавтобуса просив суд більш жорстоке покарання.

217

Водій мікроавтобуса на Волочищині, визнаний винним у повторному порушенні правил щодо технічного контролю автомобіля, намагався отримати більш жорстке покарання через апеляційний суд у Хмельницькому. Його вимогу апеляційний суд відхилив.

Відзначається, що водій мікроавтобуса “Мерседес” був оштрафований на суму 850 гривень і позбавлений права керування транспортними засобами на 3 місяці за керування автомобілем без обов’язкового технічного контролю протягом року (частина 4 статті 121 КУпАП).

Судова інстанція наголосила, що водій визнав свою провину та пояснив, що не мав можливості пройти техогляд через сімейні обставини та завантаженість на роботі. Водій виражав жаль за вчинене правопорушення.

Щодо вимоги змінити вид адміністративного стягнення на арешт, апеляційний суд відзначив, що за законом він не може змінити штраф на арешт, якщо це призведе до погіршення становища особи. Постанову суду першої інстанції підтримано, оскільки вона відповідає законодавчим вимогам, а отже, немає підстав для її скасування чи зміни.

" " " "