Ювілей відзначили у Бахматовецькому будинку – інтернаті.

947

Ювілей відзначили у Бахматовецькому будинку – інтернаті. Минуло вже 20 років від дня його заснування. Нині, там проживає 48 мешканців, з яких 29 без змоги самостійно пресуватися. Там вони знайшли своїх друзів і підтримку – матеріальну і психологічну.

20 років праці на благо людей, котрі опинилися в скрутних життєвих обставинах. 1 грудня, у Бахматовецькому будинку інтернаті, що в Хмельницькому районі відзначили другий ювілей закладу. Директор інтернату каже, не заважаючи ні на що ці люди не втратили жаги до життя, щоразу своїми силами намагаються влаштувати свято. Ось і до Дня народження своєї другої домівки –підготували концерт

Усі ці люди з важкими життєвими долями. І у цьому будинку – інтернаті вони знайшли свою родину і підтримку. І тому в цей святковий день не обійшлося без сліз та спогадів.

Хоча заклад перебуває на державному забезпечені. Про людей похилого віку піклуються і благодійники. Так традиційно, на кожне свято від народного депутата України Сергія Лабазюка передають теплі слова і подарунки.