З піснями та танцями відзначили 8-е березня у Лісовогринівецькій громаді.

1619

З піснями та танцями відзначили 8-е березня у Лісовогринівецькій громаді. Щороку в певному населеному пункті ОТГ збираються на великі святкування. Цього разу місцем мистецького марафону обрали Печеськи. Саме сюди приїхали ансамблі та танцювальні колективи.

Свято натхнення та весни. Цьогоріч у Лісовогринівецькій ОТГ 8 березня відзначали великим концертом та запальними піснями. Наймасовіше його святкували у селі Печеськи. Сюди приїхали артисти зі всієї громади.

Яскраві. неповторні та голосисті- саме такими є учасники колективу «Гринівчанка». Віднедавна у артистів на озброєнні з’явилися нові костюми.

На святкування з нагоди 8 березня запросили не лише жінок, а й чоловіків. Вони у залі активно аплодували та з нетерпінням чекали наступного номера.

Артисти із натхненням оспівують любов до  матері , до Батьківщини.  На початку весни  хочеться легкості та щирості , саме тому концерт у селі Печеськи зібрав повний зал глядачів. Поряд із досвідченими , виступають і зовсім молоді артисти – вихованці місцевої школи .

Як каже голова громади, такі масові гуляння вже стають традиціями у громаді. Тут відроджують народну творчість та виступи артистів.

Долучився до святкування  і народний депутат України Сергій Лабазюк. Його помічники завітали на свято із солодкими подарунками. Кожен із присутніх мав змогу  пригоститися та відчути радість від зустрічі весни.

Із гарним настроєм святкували 8 березня і у Волочиську. Там силами місцевих  працівників культури  була організована насичена концертна програма із конкурсами та  запальними піснями .Артисти  місцевого будинку культури зробили видовищне свято для усього жіноцтва, а народний депутат України Сергій Лабазюк  посприяв, аби присутні мали змогу пригоститися солодощами.А от у Ружичанці  відзначили одразу два свята – Масляну та жіночий день.Помічники народного депутата Сергія Лабазюка передали гостинці  для гостей розважальної програми.Тому хороший настрій та солодкі спогади від зістрічі весни залишаться надовго.