За бренд міста Хмельницького вже можна голосувати

1832

«Зростаючи разом», « Серце Поділля» чи «Щодня новий»… У Хмельницькому почалося голосування за бренд міста. Так хмельничанам пропонують визначитися з-поміж трьох варіантів. Їх, до речі, обрали із двадцяти трьох заявлених першопочатково проектів. До претендентів висувалися відповідні вимоги, котрі не всі змогли виконати, тож до 19-го лютого можна проголосувати за один із трьох запропонованих варіантів.

«Зростаючи разом», «Серце Поділля», «Щодня новий» – саме з такими лозунгами залишилися логотипи, за які нині можуть голосувати жителі обласного центру.

Так робота мала відповідати технічному завданню, формувати образ міста та містити в собі філософське зерно. Власне частину проектів відсіяли, через відсутність обґрунтування концепції, шмат не потрапив у трійку фіналістів, бо не ніс в собі потужної ідеї, ще кілька проектів забракували, бо ті не мали динамізму, тобто не демонстрували, як лого можна застосовувати на бордах, футболках чи паперових стаканчиках.

І так кожен із трьох фіналістів. Кожен із них вже отримає по п’ять тисяч гривень. Переможець, розробивши на основі лого бренд бук, розбагатіє ще на п’ятдесят тисяч гривень. Хто це буде визначать хмельничани до 19-го лютого. Проголосувати за логотип дуже легко, авторизувавшись через Гугл-акаунт чи фейсбук.